Yeni Nesil Arsa Yatırımı

Tamamlanan ve Teslim Edilen Projelerimiz

Kusursuz arsa yatırımı mottosuyla yüksek müşteri memnuniyetini esas alarak projelendirerek tamamladığımız yaşam bahçeleri, daire getirili ve villa imarlı arsa projelerimizden birkaçını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Köyüm İstanbul Çatalca - Arsa Yatırımı
Yaşam Bahçesi Projesi

Köyüm İstanbul

İstanbul'un Çatalca ilçesine bağlı Gökçeali mahallesinde yer alan proje alanı eşsiz bir manzara sahip olmanın ötesinde ulaşımında fevkalade kolay olduğu bir konumdadır. Tüm altyapı çalışmaları için Arsago üstlenici olup, anahtar teslim bir projedir.

Köyüm İstanbul Çatalca yaşam bahçeleri proje alanına komşu hafta sonu birçok ziyaretçinin akınına uğrayan mekanlar hakimdir. Havası ve doğasıyla da birçok aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. 

Satışa arz edilen 138 bahçeli projemiz kısa sürede satılarak proje sahiplerine teslim edilmiştir. Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için çağrı merkezimize ulaşabilir veya Arsago instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Lapseki Villa Arsaları - Müstakil Tapulu İmarlı
Villa İmarlı Arsa Projesi

Lapseki Villa Arsaları

Ana arterlere ve 1915 Çanakkale Köprüsü'ne yakın, Çanakkale Boğazı'na cephe konumda, deniz manzaralı yaşam konseptini odak noktası haline getirmiş bir villa imarlı arsa (2 kat villa) projesi olan Lapseki Villa Arsaları 3 etaptan (352 parselden) oluşmuş ve yoğun ilgi görerek kısa sürede satışı tamamlanmıştır.
⁣         
Proje alanı ve villa imarlı arsaların tamamı boğaz manzaralı olup Çanakkale başta olmak üzere birçok turistik noktaya yakın konumdadır. 1915 Çanakkale köprüsüne 13 kilometre mesafede olan proje alanı Çanakkale-Bursa otoyolu ile Çanakkale boğazı arasında, denize 500 metre (Dalyan ve Çardak plajları), Lapseki feribot iskelesine 10km uzaklıktadır.

Örencik Has Bahçe - Arsa Yatırımı
Yaşam Bahçesi Projesi

Örencik Has Bahçe

İstanbul'un Çatalca ilçesi Örencik mahallesinde yer alan, Durugöl ve Karadeniz'e yakın, ulaşımın kolay olduğunu proje alanı toplam 61 yaşam bahçesinden oluşuyor.

Şehrin kalabalığından, kaos ve stresinden uzaklaşmak; yemyeşil bir doğanın içinde, tamamen organik bir hayat sürme sloganıyla  arz edilen proje daha çok yatırım amaçlı tercih edilmiş ve projenin satışı kısa sürede tamamlanmıştır. 

Kıbrıs Geçitkale - Daire Getirili Arsa Yatırımı İmarlı
Daire Getirili Arsa Projesi

Kıbrıs Geçitkale

Geçitkale, KKTC’nn doğusunun merkezi konumunda olup, kuzey-güney ve doğu-batı yönlerini birbirine bağlayan ana yol güzergahlarının kavşak noktasındadır. İskele Long Beach, Bafra Oteller Bölgesi, Karpaz Yarımadası, Tatlısu Kuzey sahili gibi bölgelere 15-30 dk ulaşım mesafesinde olması nedeniyle cazibe merkezi haline gelmiştir.

Geçitkale'deki ilk projemizin satışını bir ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak 113 mutlu müşterimize tapularını takdim ettik. Yatırımların devam ettiği bölgede Arsago 3 etaptan ve her biri 125 hisseden oluşan Geçitkale Oasis projelerini duyurmuştur.

Vadi Balıkesir Daire Getirili Arsa Yatırımı
Daire Getirili Arsa Projesi

Vadi Balıkesir

Balıkesir şehrinin Karesi ilçesi Kuva-i Milliye mahallesinde yer alan 3+1, 168 m² daire getirili Vadi Balıkesir projesinin 3 etabının satışı da tamamlanmıştır.

Konut imarlı ve daire getirili projemizin "şehrin doğayla buluşması" mottosuyla duyurulmuştur. Proje, stresten uzak, doğaya yakın yaşamak isteyenlerin gösterdiğin ilgiyle kısa sürede tüm etapların satışı tamamlanmıştır. 

Arsago

Tanıtım Filmleri

Videoyu Oynat

Yeni Nesil Yaşam

Videoyu Oynat

Lapseki Villa Arsaları