2023

Arsago Yaşam Bahçeleri

Köyüm Bursa Karacabey

Yaşam bahçeleri, hızla değişen yaşam koşulları, kentleşmenin getirdiği stres ve zorluklardan kısa ve uzun süreli uzaklaşmanın, keyifli ve huzurlu zaman geçirmenin en çok tercih edilen yoludur. Doğal yaşama duyulan özlemin karşılanması, ailenizle ve sevdikleriniz geçireceğiniz özel anların ve anıların ölümsüzleştirilmesi, organik sebze ve meyve yetiştirmenin keyfinin çıkarılacağı yalnızca size özel yaşam bahçelerini sürdürülebilirlik ilkelerimizden taviz vermeden arz ediyoruz.

Şehirden kopmadan zaman geçirebileceğiniz Köyüm Bursa Karacabey projemiz, Bursa şehrinin Karacabey ilçesi Akçasusurluk mahallesinde yer alır. Karacabey'in tarihi M.Ö. 700'lere dayanır. Karacabey; Bıthynia Krallığı'na, Pontus Krallığı'na, Roma ve Osmanlı dönemlerine ev sahipliği yapmış, iz bırakan kahramanlar ve sanatçılar yetiştirmiştir. Karacebey denilince Ulubatlı Hasan, Longoz ormanları, Karacabey soğanı, Höşmerim, Mihaliç Kelle peyniri akla gelen ilk şeylerdir.

Köyüm Bursa yaşam bahçelerini içerisine alan bölgenin iklimi Akdeniz'den Karadeniz iklimine geçiş özelliği gösterir. Yazları Akdeniz kadar kurak ve sIcak olmaz, kışları ise ılık ve yağışlıdır. Bitki örtüsü iç kesimlerle kıyı kesimlerde farklılık gösterirken bölgede zeytin yetiştiriciliğine uygun, genellikle meşe ağacına sıkça rastlanan ormanlar hakimdir. Ihlamur ve kayın ağaçlarının yanı sıra davulga, defne, süpürge çalısı, kocayemiş, taş meşesi gbi bitki türleri mevcuttur.

Proje Teknik Bilgilerİ

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

Bursa ili Karacabey ilçesi Akçasusurluk mahallesinde Köyüm Bursa yaşam bahçeleri proje alanına ait teknik bilgilerdir:

Arsa Toplam Alanı 15.791 m²
İmar Durumu Tarla
Tahsis Alan Sayısı 75 Adet
Tahsis Alan Yüzölçümü 210,5 m²

Proje İmkanları

Proje ile birlikte sahip olacağınız imkanlar.

Bahçe Sulama

Ağaçlandırma

Elektrik

Su

Spor Alanı

Çöp Konteyneri

Mobil WC & Duş

Oyun Parkı

7/24 Güvenlik

Pay Senedi

Proje Yerleşim Planı

Köyüm Bursa Arsa Yatırımı
Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar ve Aktiviteler

Bursa ve çevresinde yapılabilecek günübirlik aktivite ve ziyaret edilebilecek yerlerin bazıları; Bursa Tarihi Evleri, Anadolu Arabaları Müzesi, Oylat Mağarası, Sadağı Kanyonu, Arap Şükrü Sokağı, Bursa Kent Müzesi, her yıl düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali, Teleferik, Cumalıkızık Evleri, Koza Han, Narlıdere’de kaya tırmanışı, Misi köyünde karting imkanı, Gürsu'da yamaç paraşütü, Uludağ kayak merkezi ve kış sporları gibi...

12 km

Ulubat Kuş Cenneti

Karacabey

33 km

Ulubat Gölü

Nilüfer

24 km

Malkara Plajı

Karacabey

23 km

Longoz Ormanları

Karacabey

22 km

Yeniköy Plajı

Karacabey

55 km

Suuçtu Şelalesi

Muradiyesarnıç

72 km

Cumalıkızık Köyü

Bursa

62 km

Atatürk Evi Müzesi

Bursa

Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.
Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 
Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu