İş Ortağım programıyla kazanmaya hemen başla!

Arsago İş Ortağım Programı, bireysel ve kurumsal emlak danışmanlarının Arsago girişim ve projelerine öncelikli ve doğrudan ulaşabilmelerine olanak sağlayan fırsatlarla dolu pazarlama ve satış ağı programıdır.

Alıcılara da satıcılara da kazandıran program hakkında detaylı açıklamaları bu sayfadan takip edebilir, başvurunuzu yapabilir, program yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

_w_isortagim_kayit

Formu Doldurun

Başvuru formu doldurun, program yöneticilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçsin.

_w_isortagim_egitim

Bilgi Alın

Arsago Akademi'nin bir günlük online veya yerinde temel eğitim ve projeleri hakkında bilgi alın.

_w_isortagim_satis

Satışa Başlayın...

Arsago İş Ortağı unvanıyla portföyünüze Arsago projelerini tanıtın, satışını yapın, siz de kazanın!

Arsago İş Ortağım Hakkında

Arsago İş Ortağım Programı, bireysel ve kurumsal emlak danışmanlarının Arsago girişim ve projelerine doğrudan ve öncelikli ulaşabilmelerini sağlayan pazarlama ve satış ağı programı.

Katılım ve uygunluk koşullarını yerine getirerek programa kabul edilen bireysel ve kurumsal emlak danışmanları ile emlak ofisleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde veya yurtiçi ve yurtdışındaki tüm Arsago projelerinde yetkili satış temsilcisi olmaya hak kazanırlar.

Programa kabul edilen bireysel ve kurumsal emlak danışmanları ile emlak ofisleri Arsago Satış ve Müşteri İlişkileri departmanının vereceği Arsago Akademi B2B eğitimlerine katıldıktan sonra portföylerindeki müşterilere projelerimizin sunumu yapmaya hazır hale gelirler.

Arsago İş Ortağım Programı size yalnızca iyi bir gelir vaat etmenin ötesinde sürdürülebilir bir iş modeliyle portföyünüzü büyüterek kariyer fırsatları sunar. Herkese açık olan programa katılım ve uygunluk koşullarını dört maddede topladık;

  • Arsago İş Ortağım Programı sözleşmesini kabul etmek,

  • Tercihen emlak danışmanlığı belgesine sahip olmak,

  • Arsago Akademi eğitimlerine online veya yerinde  katılmış olmak,

  • Temsil yeteneği, planlama ve organize etme, iletişim becerisi, bilgi paylaşımı, zaman yönetimi, müşteri ve sonuç odaklılık gibi yetkinliklere hâkim olmak.

İş Ortağım başvuru formunu doldurmanızın ardından B2B müşteri ilişkileri yetkilisi sizinle iletişime geçerek size inceleme, onay ve eğitim takvimi hakkında bilgi verir. Her ay inceleme ve onay süreçlerinin sonuçları bireysel ve kurumsal emlak danışmanları ile emlak ofislerine yazılı olarak iletilir.

Eğitimler İş Ortağım programı kapsamında her Salı ve Cuma günü online toplantı yapılarak iş ortaklarımıza projelerimiz hakkında bilgi verilmektedir. Kurumsal emlak ofisleri için eğitim programları başvuru sahibi emlak ofisinin belirleyeceği ve organize edeceği adreste yapılır.

Program hakkında ön bilgi için 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşabilir veya aşağıdaki İş Ortağı Programı Bilgi Formunu doldurabilirsiniz.

Ön Başvuru Formu

TALEP OLUŞTURMA

SÜREÇ HAKKINDA

Yapılan başvurular aynı gün program yöneticimiz tarafından işleme alınarak  program hakkında bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçilir. 

Başvuruların değerlendirme ve kabul sürecinden sonra gerekli belgelerin tamamlanmasıyla eğitim takvimi planlanır. Arsago, iş modeli ve projelerin tanıtımlarını içeren eğitimler online ve İstanbul Maslak Polaris Plaza'daki merkez ofislerinde yapılır. Eğitim takvimi e-posta ve kısa mesaj olarak tarafınıza iletilir ve teyit etmeniz istenir. 

Arsago Instagram'da