2023

Arsago Villa Arsaları

Şile Villa Arsaları

ArsaGO ve Turkish Global İnvestment ortak projesi olan ArsaGO Şile Villa Arsaları; şehir merkezindeki gürültü ve stresten uzak bir yaşamı İlke edinmiş tamamen organik doğa içerisinde minimal yaşam alanıyla huzura davet ediyor. Aynı zamanda projeye uygun turizm imarlı yapı yapabileceğiniz, mimarı planı hazır bir arsa projesidir.

İstanbul ili Şile ilçesi Hasanlı ve Yaka mahallerinde yer alan projelerimiz; doğa ile iç içe, huzurla bulacağınız, şehre yakın yeni yaşam alanlarını küçük bütçelerle yatırım ve hayal ettiğiniz yaşam fırsatına çeviriyoruz. Projemiz; Şile'nin doğası, sahilleri, İstanbul'a yakınlığı, ulaşım rahatlığı, temiz havasının yanı sıra tarihi ve turistik yerleri keşfedebileceğiniz yaşam ve yatırım fırsatları sunuyor.

Şile Satılık Villa Arsaları - Arsa Yatırımı
Şile Satılık Villa Arsaları - Arsa Yatırımı

Şile bir turizm destinasyonu olarak doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve birçok kültüre ev sahipliği yapmasıyla turistik çekiciliklere sahip bir ilçedir. Karadeniz kıyısında yer alması sebebiyle yaklaşık %79’u ormanlarla kaplı olan Şile, sürdürülebilir turizm ve eko turizm potansiyeli yüksek bir ilçedir. 57 tane köye sahip Şile her köyünde ve her mahallesinde farklı bir doğal güzelliğe, farklı kültüre ve farklı gastronomi değerlerine sahiptir. Şelaleleri, vadileri, gölleri, boru kayaları, eşsiz flora ve faunası, seyir terasları ve tarihi evleriyle görsel bir şölen yaratmaya hazır. Altın sarısı ince kumları, mavi bayraklı plajları ve uzun sahil şeridiyle Şile, yaz aylarında ziyaretçilerin ilgi odağı olmaktadır.

Arsago Şile Villa Arsaları

Reklam Filmi

Hakkındaki Videoyu Oynat Müstakil Tapu - Şile Villa Arsaları
Proje Teknik Bilgileri

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

İstanbul ili Şile ilçesi Hasanlı ve Yaka mahallelerinde yer alan villa arsaları proje alanlarına ait teknik bilgilerdir. 

Hasanlı Yaka
Arsa Toplam Alanı 10.448,80 m² 6.936,75 m²
İmar Durumu Var- Arsa Var - Arsa
Tahsis Alan Sayısı 32 Adet 20 Adet
Tahsis Alan Yüzölçümü 240-346 m² 240-355 m²

Proje Yerleşim Planları

Proje Sosyal İmkanları

Şile Villa Arsaları projemiz aşağıdaki imkanlarla teslim edilir. 

Elektrik

Ulaşım

Temiz Su

Mimari Plan

Pis Su

Doğalgaz

Ağaçlandırma

Site Yolları

Foseptik

Tapu

Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar

Şile ve çevresinde proje alanına yakın Ağva Plajı, Kumbaba Plajı, Kabakoz Plajı, Akçakese Plajı, Uzunkum Plajı, Doğancılı Plajı, Sahilköy Plajı, Alacalı Plajı, Ayazma Plajı gibi sayısız ve eşsiz bakir kumsal ve plajlara ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Ailenizle veya sevdiklerinizle lokasyonun ve ulaşımın verdiği rahatlıkla zamanınızı sayısız doğal hayatla ve eşsiz manzalarıyla değerlendirme fırsatını yakalayacaksınız. Kadırga Koyu, Ağlayan Kaya, Göksu Deresi, Kilimli Koyu, Şile Feneri, Şile Kalesi, Şile Saklıgöl, Sardala Koyu, Karamandere, Hacıllı Şelalesi Kurfallı, Atatürk Ormanı, Ağva ve Ağva Feneri, Tarihi Şile Evleri, Gürlek Mağarası, Şile mağaraları, Sarıkavak Kalesi gibi bir çok seçeneğin yanı sıra, hafta sonları ilgi alanlarına göre avcılık ve Avcıkoru Tabiat Parkı, Trekking (doğa yürüyüşü) parkurları, motorlu sporlar gibi farklı seçeneklere de ulaşım imkanınız olacak.

25 km

Saklıgöl

Şile  Saklıgöl

24 km

Akçakese

Akçakese Plajı

30 km

Ağva

Ağva Göksu Nehri

20 km

Hacılı Şelalesi

Şile

51 km

Sabiha Gökçen Havalimanı

Pendik

78 km

Kadıköy

Haydarpaşa Garı

25 km

Şile Merkez

49 km

İzmit

Kocaeli

Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.

Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 

Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu