2023

Arsago İmarlı Arsa Projeleri

Balıkesir Villa Arsaları

"Her zaman bir adım önde"olacağınız, müstakil tapulu, imarlı Balıkesir Kepsut Villa Arsaları projemiz Gökköy'ün merkezinde yer alıyor. Hem yaşam hem de yatırım amaçlı müstakil tapulu ve imarlı proje; 500-1250 m² parsellerden oluşuyor. Proje "daha rahat, daha mutlu" yaşamak isteyen herkes için "kaçırılmayacak fırsatlar" sunuyor.

Balıkesir Kepsut Villa Arsaları bölgesi, mülkiyet yapısı, mevcut imar hakları, yol bağlantıları, ulaşım olanakları, gezilecek ve görülecek yerlere yakınlığı, doğal yaşam ve doğal güzellikleriyle yeni bir yaşam hayali kuran ya da yatırım yapmayı planlayanlar için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Arsa Yatırımı Müstakil Tapulu Balıkesir Kepsut Gökköy
Arsa Yatırımı Müstakil Tapulu Balıkesir Kepsut Gökköy

İmarlı arsalar; riskten uzak, güvenli yatırım aracı olmanın ötesinde müstakil tapulu ve imarlı olması nedeniyle değeri hızlı artan, yatırımcısına huzur veren maddi bir varlık durumundadır. İklim değişikliği ve hızla tükenen kaynaklar sebebiyle toprağın kıymeti her geçen gün daha da artmaktadır. Ülkemizde, verilere göre son 3 yılda (2023 verileri) en çok yatırım yapılan aracın arsa ve tarla olduğu görülür.

Ülkemizin turizm konusunda en gözde bölgelerinden biri olan Balıkesir; Ege Denizi ve Marmara Denizi kıyılarındaki mavi bayraklı plajları, Kaz Dağları ve tertemiz havası ile doğal güzellikleri ve ünlü tabiat parklarıyla herkes için farklı seçenekler sunuyor. Eski çağlardan beri bölgede kullanılan şifalı kaplıcalarıyla günümüzde de önemli bir sağlık turizmi merkezi olan Balıkesir, antik dönemde ev sahipliği yaptığı kentleriyle tarih ve kültür turizminin değişmez adresleri arasındadır. Proje parselleri İstanbul'a 284 km, Bursa'ya 150 km, Balıkesir'e 69 km'dir.

Proje Teknik Bilgilerİ

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

Balıkesir ili Kepsut ilçesi Gökköy mahallesinde yer alan imarlı villa arsalarına ait teknik bilgilerdir:

Yapılaşma Koşulları0,50 emsal Konut İmarlı
Parsel Sayısı34 Adet
Parsel YüzölçümüDeğişken, 435 ila 1245 m²

Projenin Sundukları

Mevcut imar hakları, yol, elektrik, su, kanalizasyon, çevre ve ulaşıma dair bilgiler.

Müstakil Tapu

0,50 Emsal Konut İmarlı

Elektrik

Belediye Hizmetleri

Su

Ulaşım

Yol

Bakkal-Market

Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar ve Aktiviteler

Balıkesir turizm konusunda Türkiye'nin en sevilen şehirlerinden bir tanesidir. Ege ve Marmara Denizi'ne kıyı mavi bayraklı plajları arasında Badavut Plajı, Sarımsaklı Plajı, Duba Plajı ve Altınova Plajı’nı sayabiliriz. Oksijen seviyesi yüksek havasıyla yılın her mevsimi insanları kendine çeken çevre ilçeleri doğal güzellikleri, şifalı kaplıcaları, büyüleyici şelaleleri, donanımlı kamp alanlarıyla her kesimden insanımıza unutulmaz bir gezi deneyimi sunuyor. Bandırma, Erdek, Altınoluk, Burhaniye, Gönen ön plana çıkan yerleşim yerleridir. Yakın lokasyonlar arasında Cunda Adası, Kazdağı Milli Parkı, Marmara Adası, Sarımsaklı, Akçay, Manyas Gölü Kuş Cenneti, Küçükköy, Şeytan Sofrası, Avşa Adası, Aşıklar Tepesi, Kapıdağ Yarımadası, Kozak Yaylası, Sütüven Şelalesi, Cennet Tepesi, Gönen Kaplıcaları ve Daskyleion Antik Kenti başta olmak üzere çok sayısı geilecek ve görülecek yer sayabiliriz.

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
83 km

Manyas Kuş Cenneti

Balıkesir

54 km

Saat Kulesi

Balıkesir

150 km

Marmara Adası

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
54 km

Zağnos Paşa Camii

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
117 km

Erdek Plajı

Balıkesir

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
158 km

Kaz Dağları

Milli Park

189 km

Şeytan Sofrası

Balıkesir

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
120 km

Kapıdağ Yarımadası

Balıkesir

Satılık Villa Arsaları - Balıkesir Kepsut
Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.

Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 

Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu