Go Garden Villaları

Go Garden Villaları; Arsago'nun arsa yatırımcıları ve minimal yaşam tarzını benimseyen herkes için çok özel projelendirdiği, projeyi Go İnşaat'ın tiny house ve villa konseptiyle inşa ettiği, kendinize ait geniş ve ferah bahçe alanlarında mahremiyetinizi ilan edeceğiniz, müstakil bahçenizde yalnızca modern ve güvenli tasarımın değil doğayla iç içe ve ulaşımın fevkalade kolay olduğu bir yaşamın keyfini süreceğiniz villa projesidir.

Göl Manzarasına Uyanın...

Mega projelerle hızla değerlenen, İstanbul'un parlayan yıldızı Arnavutköy'de, Büyükçekmece göl manzarasına uyanacağınız Go Garden Villaları şehir merkezine yakın, gürültüden uzak bir konumdadır. Türkiye'nin ilk Tiny House konseptli villa projesiyle hem hayatınıza hem geleceğinize değer katacaksınız. 

Hayallerinizi Go Garden'da Yaşayın

Hepimizin gelecek hayallerini emekli olduğumuzda veya ilerleyen yaşlarda doğa içinde, kendi sebze ve meyvemizi yetiştireceğimiz, bahçesinde yakınlarımızın ya da torunlarımızın oynayacağı müstakil bir ev sahibi olmak süslüyor. Bütün bunları emekli olmadan ve yaş almayı beklemeden yapabileceğiniz doğanın içinde ve gürültünün dışında gerçek yaşam alanı sunan Go Garden villaları projesinde bulabilirsiniz. 

Türkiye'nin ilk Tiny House Konseptli Villa Projesi

İnsanlar büyük evlerden, yorucu günlük işlerden sonra doğa ile iç içe bir yaşam sürmek için küçük boyutlu, gereksiz alanlar barındırmayan, minimalist ve maksimum konforun sağlandığı tekerlekli Tiny House'lar tasarlanmaya başladılar.

Bu ihtiyaçtan yola çıkarak Go Garden'da Türkiye'nin bahçesinde ilk Tiny House olan villalarını sizin için inşa ettik. Misafirlerinizi her ayrıntısı düşünülmüş, ev konforunda mahrem bir yaşam alanı sağlayarak ağırlayabilirsiniz.

Çocuklarınız zamansız oynasın,
tıpkı sizin çocukluğunuzda olduğu gibi...

Eskiden zamana bağlanmadan sokaklarda, bahçelerde oyunlar oynardık. "Hadi artık geç oldu, eve gel!" sözünü hangimiz duymadık ki? Ama bilirdi annelerimiz çocukluğunu yaşamanın ne demek olduğunu, kardeşimize, arkadaşımızla yeni oyunlar keşfedip ne çok eğlendiğimizi. Bizim de hayalimizdi çocukların güven içinde, zamansız bahçelerde özgürce eğlenmeleri. İşte Go Garden'da hem çocuklarınız güvenli zaman geçirsin hem aklınız onlarda kalmasın diye maksimum bahçe konsepti yarattık. 

Tanıtım Videosu

Türkiye'nin ilk ve tek Tiny House konseptli villa projesi...

Tek Kat Yatay Mimari ile Güvenle Yaşayın!

İsteğinize göre teras katını bir yaşam alanına dönüştürebilir, isterseniz de villanızın önündeki verandayı kış bahçesine çevirebilirsiniz. İhtiyaç ve zevkleriniz doğrultusunda kendi dünyanızı yaratabilirsiniz.

Go Garden Kat Planı

KAT PLANI

Türkiye'de bir ilk olan Tiny House konseptli Go Garden villalarına ait bahçe kat planı teknik detayları. 

SALON:

25 m²

EBEVEYN YATAK ODASI

12,40 m²

ÇOCUK ODASI:

9,80 m²

ANTRE:

7,10 m²

WC & BANYO:

4,60 m²

VERANDA:

77,85 m²

Minimal yaşamın küçük yapıları...

Büyük evlerden, yorucu günlük işlerden sıkılan insanoğlu, minimalist çizgide, küçük alanda maksimum fonksiyon mantığıyla tekerlekli ve tekerleksiz evler tasarlamaya başlayarak yeni bir akım başlattı. Zamanı verimli kullanacağımız ve çevreye zarar vermeyecek yollar aramaya devam ediyoruz. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak Go Garden'da hayatınıza renk ve anlam katmak için Türkiye'nin ilk Tiny House konseptli Go Garden Villa projesini sizin için inşa ettik. 

Sosyal Donatılar

24x7 Güvenlik

Go Garden proje alanı, giriş ve çıkışlar özel güvenlik ve güvenlik sistemleriyle gözlenir.

Çocuk Oyun Parkı

Go Garden proje alanı içerisinde çocukların güvenle eğlenmeleri için herşeyi düşündük.

Otopark

Go Garden Villa sahipleri kendilerine ve misafirlerine ait otoparka sahip olurlar.

Peyzaj Bahçesi

Go Garden Villalarının peyzaj ve çevre çalışmasını özel olarak ele alıyoruz.

Kamelya

Go Garden Villaları ortak alanlarında huzurla anılarınızı tazeleyeceğiniz ortamlar inşa ediyoruz.

Sosyal Toplanma Alanı

Güvenli bölgede yer alan Go Garden Villaları proje alanında güvenlğiniz için her şeyi düşündük.

Müstakil Bahçe

Ortak alanların dışında yalnızca size özel bahçeleri aileniz ve dostlarınız zaman geçirmeniz için tasarladık.

Mahremiyet

Kentin kıyısında güvenli bir hayata merhaba diyeceğiniz müstakil villanızda mahremiyetiniz bizim için önemlidir.

Proje Dış Görselleri

Proje İç Görselleri

Yakın Lokasyonlar

Şehrin stresinden uzakta; Şehirde & Güvenle!

Mega projelerle değerlenen, İstanbul'un parlayan yıdızı Arnavutköy'de Kuzey Marmara Otoyolu'na komşu, İstanbul Havalimanı'na yalnızca 30 km mesafede, göl manzaralı, şehrin stresinden uzak; şehirde, güvenle ve yeşilliklerin içerisinde yepyeni ve yalnızca size özel bir yaşam başlıyor. 

30 km

İstanbul Havalimanı

35 dk.

20 km

Büyükçekmece

25 dk.

50 km

Beyoğlu

45 dk.

34 km

Karaburun

40 dk.

14 km

Bahçeşehir

20 dk.

65 km

Kadıköy

1 sa. 15 dk.

203km

Edirne

2 sa. 10 dk.

281km

Çanakkale

3 sa. 11 dk.

Proje Alanı

Go Garden Proje Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.

Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 

Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu