2023

Arsago İmarlı Arsa Projeleri

Tekirdağ Süleymanpaşa Villa Arsaları

Villa imarlı, müstakil tapulu muhteşem deniz manzarası ve konumuyla Tekirdağ Süleymanpaşa Villa Arsaları projesi şehre yakın yeni bir  yaşam hayali kuran ya da yatırım yapmayı planlayan herkes için peşin ve taksitli harika seçenekler sunuyor. Ulaşımın fevkalade kolay olduğu, kıyısından hızlı tren hattının geçtiği proje 500 ila 720 metrekare parsellerden oluşuyor. 

Tekirdağ Süleymanpaşa Villa Arsaları projemiz imar durumu, çevre ve manzarası, altyapı, ulaşım ve donatı kriterleriyle değerlendirildiğinde 8 puan aldığı görülmektedir. Proje alanın en önemli özellikleri arasına giren konumu sizi İstanbul, Tekirdağ, Çanakkale, Edirne, Çorlu, Lüleburgaz gibi önemli merkezlere kolay ve kısa sürede ulaşılabilir kılmaktadır. Muhteşem deniz manzarası, temiz havasıyla proje alanı Kumbağ Plajı'na, Çorlu Havalimanı'na, Barbaros Limanı'na ve Namık Kemal Üniversitesi'ne çok yakın konumdadır. 

Neden Arsa Yatırımı?

İmarlı arsalar; riskten uzak, güvenli yatırım aracı olmanın ötesinde müstakil tapulu ve imarlı olması nedeniyle değeri hızlı artan, yatırımcısına huzur veren maddi bir varlık durumundadır. İklim değişikliği ve hızla tükenen kaynaklar sebebiyle toprağın kıymeti her geçen gün daha da artmaktadır. Ülkemizde, verilere göre son 3 yılda (2023 verileri) en çok yatırım yapılan aracın arsa ve tarla olduğu görülür.

Neden Tekirdağ?

Tekirdağ; gelişmiş tarım ve sanayi yanında nitelikli sosyal hayat, kalifiye işgücü, gelişmiş eğitim altyapısı, güvenli bölge, İstanbul metropolüne ve yurtdışına yakın olma özellikleri sosyo-ekonomik gelişmişlik açısından ülkemizde yapılan araştırmalarda ilk 10 sıra içerisinde yer almaktadır.

Tekirdağ sahip olduğu 88 yabancı sermayeli sanayi kuruluşu ile 81 il arasında 5. sırada yer almaktadır. Sahip olduğu stratejik konumu ve uluslararası bağlantılı kara, hava, deniz ve demiryolu gibi tüm lojistik etkenlere sahip olması yabancı sermayenin ilimizi tercih etmesindeki en önemli faktörlerdendir.

2023 yılı referans alındığında Tekirdağ ilindeki gayrimenkul endeks verilerine göre satış fiyatlarının 3 yıllık değişimi %669, 5 yıllık değişimi %809 olarak gerçekleştiği görülmektedir. 

Proje Teknik Bilgilerİ

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi Yağcı mahallesinde yer alan imarlı ve müstakil tapulu villa arsalarına ait teknik bilgilerdir:

Yapılaşma Koşulları0,30 emsal Konut İmarlı
Kat sayısıAyrık nizam 2 katlı
Ön bahçe çekme mesafesi8 metre
Yan bahçe çekme mesafesi3 metre
Parsel Sayısı54 Adet
Parsel YüzölçümüDeğişken, 500 ila 720 m²

Projenin Sundukları

Mevcut imar hakları, yol, elektrik, su, kanalizasyon, çevre ve ulaşıma dair bilgiler.

Müstakil Tapu

0,30 Emsal Konut İmarlı

Elektrik

Belediye Hizmetleri

Su

Kolay Ulaşım

Yol

Manzara

Doğalgaz

Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar ve Aktiviteler

Hem Marmara Denizi hem de Karadeniz’de kıyısı olan en özel şehirlerimizden Tekirdağ kilometrelerce uzanan sahili, el değmemiş doğal güzellikleri ve tarihi hazineleriyle büyülüyor. Şehir merkezinde sıralanan tarihi camileri, çarşıları ve bedestenlerinin yanı sıra hareketli yat limanı veya tertemiz plajlarıyla da unutulmaz bir gezi deneyimi sunan Tekirdağ, her köşesinde görülmeye değer bir hazine saklıyor. İstanbul'a 155 km, Edirne'ye 144 km, Çanakkale'ye 159 km, Çorlu'ya 44 km olan Süleymanpaşa Villa Arsaları proje alanı Namık Kemal Üniversitesi'ne 16 km, Kumbağ Plajı'na 21 km, Çorlu Havalimanı'na 58 km'dir. 

Tekirdağ ve çevresinde gezilecek birbirinden güzel lokasyonlar mevcut. Bunlardan bazıları; Uçmakdere, Kapaklı Kazak Gölü, Çorlu Mini Hayvanat Bahçesi, Rüstem Paşa Cami, Perinthos Antik Kenti, Çamlıkoy (Kastro) Tabiat Parkı, Laladere Mesire Alanı, Rakoczi Müzesi, Hora Feneri, Süleymaniye Cami, Dut Limanı Koyu, Kanara Kanyonu, Ganos Dağları, Gölbaşı Gençlik Parkı, Çorlu Kalesi, Ayas Paşa Camii, Tarihi Yalı Hamamı, Kartaltepe Tabiat Parkı, Tarihi Çorlu Evi, Heraion Teikhos Antik Kenti, İbrahim Balaban Müzesi, Hacılar Köprüsü, Kumbağ Köprüsü, Kumbağ gibi halka açık plajlar mevcuttur. 

10 km

Tekirdağ Sahil

Merkez

20 km

Kumbağ Plajı

Tekirdağ

50 km

Perinthos Antik
Kenti

80 km

Şarköy

Merkez & Sahil

18 km

Trakya Bağları

Yazır Köyü

100 km

Kastro Plajı

Çamlıköy Tabiat Parkı

8 km

Namık Kemal Evi

Tekirdağ

42 km

Uçmakdere

Paraşüt ve Kamp

Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.

Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 

Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu