Sosyal Sorumluluk

Her proje bir Orman

Tüm faaliyetlerimizde insana ve çevreye saygıyı temel değerlerimizin bir parçası, sosyal sorumluluk bilincinin bir gereği olarak kabul ediyor ve bu bilinci yönetim anlayışımızın temel ve değişmez unsuru olarak icra ediyoruz.

Sosyal sorumluluk anlayışımızın etki ve kapsamını yalnızca projelerimizin ve uygulamalarımızın bunların etkileriyle sınırlı görmüyoruz. Sosyal sorumluluk anlayışımızı toplumumuz ve kaynaklarımız için en iyi ve faydalı olanı dikkate alarak ve geleceği düşünerek belirliyoruz.

Arsago olarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek için projelerimizde ve uygulamalarımızın tümünde koruyucu ve önleyici yaklaşımları benimsiyoruz. Bu sebeple geleceğe nefes, yarınlara umut olma hedefiyle çevresel riskleri sürekli takip ediyor ve yönetiyoruz. Her projemiz aynı zamanda yeşil alan yatırımı olarak milletimize ve geleceğimize armağan ediliyor.

İş faaliyetlerimizde toplumun gelişmesi için çevresel bilinçlenme ve bilgi paylaşımını destekliyor, teslim törenlerinde bölge ve mevsim şartlarına uygun “Her Proje Bir Orman” sözümüzü yerine getirecek fidan dikme etkinlikleri düzenleyerek sertifikalarını tüm iş ortağı ve paydaşlarımızla paylaşıyoruz.

Arsago Instagram'da