2023

Arsago Yaşam Bahçeleri

Köyüm İzmir Aura

Köyüm İzmir Aura, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir yaşamı odak merkezine koyan, doğayla baş başa, organik yaşam fırsatları sunan bir arsa projesidir. Bergama Kozak Yaylası’nda yer alan projemiz hafta sonu doğaya kaçabileceğiniz, tiny house yaşamına uygun arsa alanlarını kapsayan, küçük bütçelerle büyük getiriler elde edebileceğiniz yatırım fırsatları sunuyoruz.

Geçmişte İyon, Helen, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı imparatorluğuna ev sahipliği yapmış olan Bergama; bugün Çanakkale, Balıkesir ve İzmir olmak üzere uzak kentlerden ziyaretçi ve yerleşimcilere de ev sahipliği yapıyor. Bölge kent yaşamından uzaklaşmak isteyen, diğer taraftan da şehirden kopmamayı tercih eden, doğayla iç içe yaşamayı seven, karavan ve tiny house yaşamını ya da bahçe işleriyle meşgul olmayı tercih edenler için yeni yaşam fırsatları sunuyor. Aynı zamanda ileriye dönük yatırım olarak değer kazanıyor.

Kozak Yaylası; doğa ile iç içe vakit geçirebileceğiniz, kış aylarında kar, bahar aylarında gürül gürül akan çayların, yemyeşil orman ve çam ağaçların kapladığı bir alandır. Bölgede çam kozalaklarının toplanmasına kasım ayında başlanır ve ilkbahar aylarına kadar devam edilir. Bağyüzü köyünde, Kozak'ın kuzeyinde yer alan ve Bağyüzü Atatürk Anıtı görmeye değer yerler arasındadır. Bergama'da Kozak Yaylası Festivali her yıl Eylül ayında yapılır. Aşağıbey köyünde yer alan Perperene antik kentinde antik tiyatro, tapınak ve sur kalıntıları görülebilir. Demircidere köyünde etnoğrafya müzesi mevcuttur. Bölgenin en büyük yerleşim yeri ise Yukarıbey köydür.

Arsa Yatırımı - İzmir Bergama Kozak Yaylası
Arsa Yatırımı - İzmir Bergama Kozak Yaylası
Arsa Yatırımı - İzmir Bergama Kozak Yaylası

Köyüm İzmir Aura Teslim Etkinliği

Köyüm İzmir Aura projemizi Kozak Yaylası'nda düzenlediğimiz etkinlikle yeni sahiplerine teslim ettik.

Proje Tanıtım Videosu

İzmir'de Tiny House Yaşamına Uygun Arsa Sahibi Olun

Hakkındaki Videoyu Oynat Köyüm İzmir Aura - Arsa Yatırımı
Proje Teknik Bilgileri

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

İzmir'in Bergama ilçesi Yukarıbey mahallesinde yer alan Kozak Yaylası Köyüm İzmir Aura yaşam bahçesi proje alanına ait teknik bilgilerdir:

Arsa Toplam Alanı 58.011,15 m²
İmar Durumu Tarla
Tahsis Alan Sayısı 280 Adet
Tahsis Alan Yüzölçümü 200 m²

Proje İmkanları

Proje ile birlikte sahip olacağınız imkanlar.

Elektrik

Ağaçlandırma

Su

Çöp Konteyneri

Otopark

Oyun Parkı

Güvenlik

Pay Senedi

Proje Yerleşim Planı

Arsa Yatırımı İzmir Köyüm İzmir Aura
Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar

12 km

Perperene Antik Kent

Ayvatalar

23 km

Arkeoloji Müzesi

Bergama

11 km

Atatürk Anıtı

Aşağıcuma

55 km

Şeytan Sofrası

Ayvalık

130 km

İzmir

Saat Kulesi

44 km

Ayvalık

Ayvalık Çarşı

25 km

Akropolis

Pergamon Antik Kenti

190 km

Çanakkale

Truva Atı

Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.
Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 
Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu