2023

Arsago Yaşam Bahçeleri

Köyüm Çanakkale Gelibolu

Arsago Köyüm Çanakkale arsa yatırımı ve yaşam bahçesi projesiyle; şehrin stresinden uzaklaşarak doğayla baş başa kalmak isteyenlere, organik sebze ve meyve yetiştiriciliğinden keyif alanlara yeni nesil yaşam ve yatırım fırsatları sunuyor. Köyüm Çanakkale; istediğiniz oranda ve çeşitte sebze ve meyve yetiştirebileceğiniz, yetiştirdiğiniz sebze ve meyveleri sağlıkla tüketebileceğiniz, haftanın her günü rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz, davet ettiğiniz misafirlerinizle mangal keyfi yapabileceğiniz, eşsiz bir manzaraya sahip arsa yatırımı projesidir.

İyi, güzel ve şirin anlamına gelen Gelibolu'nun (Gallipolis) geçmişi Hitit İmparatorluğu'na kadar dayanır. Spartalı, Makedonyalı, Lidyalı, Frigyalı, Romalılar'a ev sahipliği yapan Gelibolu; Hun İmparatorluğu, Bizanslıların ve Osmanlı İmparatorluğu'nun yönetiminde kalmış önemli bir bölgemizdir. Tarihi çok zengin Gelibolu türbeler şehri olarak bilinir. Bölgede çok sayıda camii, türbe, kale ve tarihi hamamlar mevcuttur. Gelibolu kalesi, Namık Kemal’in mezarı, Süleyman Paşa türbesi, Bigalı ve Nara kaleleri, Ulu Camii, Azepler Namazgahı, Saruca Paşa Hamamı önemli yerleri arasındadır.

Antik ismi Khersonesos olan Gelibolu Yarımadası'nın bir tarafında Çanakkale boğazı diğer tarafı Saros körfezi bulunur. Ulaşımın fevkalade rahat ve kolay olması, Avrupa ile Anadolu'yu bağlayan alternatf geçişlerin artması, özellikle 1915 Çanakkale Köprüsü'nün açılığı yerli ve yabancı turistlerle gurbetçilerin bu güzergahı tercih etmelerine vesile olmuştur.

Korudağlarının Trakya iklimini hafiflettiği bölgede yaz ve sonbahar aylarında Akdeniz iklimi hakimdir. Sonbahar genellikle ılıktır. Bölge, Çanakkale boğazı kıyısında bulunması sebebiyle yılın dört ayı hava akımları etkisindedir. Bölgeye çam ağaçlarıyla zeytin ağaçları hakimdir. 

Arsa Yatırımı - Çanakkale Gelibolu
Arsa Yatırımı - Çanakkale Gelibolu
Arsa Yatırımı - Çanakkale Gelibolu

Köyüm Çanakkale Teslim Etkinliği

Köyüm Çanakkale projemizi Gelibolu Kavaklıtepe'de düzenlediğimiz etkinlikle yeni sahiplerine teslim ettik.

Tanıtım Videosu

Tiny House Yaşam Köyü

Hakkındaki Videoyu Oynat Köyüm Çanakkale Gelibolu Yaşam Bahçeleri - Arsa Yatırımı
Proje Teknik Bilgiler

Proje Bilgileri ve Fotoğrafları

Çanakkale ili Gelibolu ilçesi Kavaklıtepe mahallesinde yer alan Köyüm Çanakkale yaşam bahçeleri  arsa yatırımı proje alanına ait teknik bilgilerdir: 

Arsa Toplam Alanı 24.800 m²
İmar Durumu Tarla
Tahsis Alan Sayısı 124 Adet
Tahsis Alan Yüzölçümü 200 m²

Proje Yerleşim Planı

Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu

Altyapı ve Sosyal İmkanlar

Proje ile birlikte sahip olacağınız altyapı ve sosyal imkanlar.

Elektrik

Ağaçlandırma

Su

Çöp Konteyneri

Proje Alanı Yollar

Oyun Parkı

Güvenlik

Pay Senedi

Çevre Rehberi

Yakın Lokasyonlar

Gelibolu Yarımadası yılın her ayı ziyaretçi alır ve birçok farklı aktiviteye ev sahipliği yapar. Gelibolu ve çevresinde sayısız dalış (Scuba) aktiviteleri ve Kitesurf imkanı vardır. Dünyaca ünlü Uluslararası Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali'nin yanı bölgede sıra Motofest, Hamzakoy Fest ve yağlı güreş turvuvaları düzenlenmektedir.

Gelibolu yaz aylarında yazlıkçıların akınına uğrarken günübirlik ve hafta sonu tatili için özellikle İstanbul'dan çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Saros körfezindeki koylarla Fatma Kadın Koyu, Kömür Limanı, Hamzakoy Plajı, Güneyli Köyü Plajı en çok tercih edilen yerlerdir. Gezilmesi ve görülmesi gereken yerler arasında Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Gelibolu Feneri, Gelibolu Savaş Müzesi, Çimpe Kalesi, Bebek Kayalıkları, Piri Reis Müzesi, Gelibolu Mevlevihanesi, Çanakkale Şehitleri Anıtı, Seyit Onbaşı Heykeli, Saros Körfezi, Kilitbahir Kalesi, Truva Antik Kenti sayılabilir.

Çanakkale Gelibolu
7 km

Gelibolu

Gelibolu Sahil

1915 Çanakkale Köprüsü
16 km

1915 Çanakkale Köprüsü

16 km

Kömür Limanı Plajı

Gelibolu

Kömür Limanı Plajı
70 km

Şehitler Abidesi

Gelibolu

Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu
Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu
83 km

Truva Antik Kenti

Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu
63 km

Çanakkale Şehir Merkezi

266 km

İstanbul

Taksim- Beyoğlu

Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu
125 km

Edirne

Şehir Merkezi

Arsa Yatırımı Köyüm Çanakkale Gelibolu
Proje Alanı

Projenin Konumu

Sorularınızı Yanıtlıyoruz

Yatırım fırsatlarını kaçırmayacağınız, hayalinizdeki yaşama ilk adımı atacağınız projelerimizle ilgili tüm sorularınızı uzman danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek yanıtlıyor.
Sizi Maslak Polaris Plaza'daki ofisimizde misafir ediyor, projelerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 
Bilgi talep formu doldurabilir veya mesai saatleri içerisinde 0 (850) 811 9 777 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu