Hikayemiz

Yeni yaşam ve yatırım fırsatlarını size getiriyoruz...

ArsaGO, 2006 yılında İstanbul'da ilk ofisimizi açarken bilhassa ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ederek yarınlarımıza yatırım yaptığımız, gayrimenkul sektörüne yön veren "yeni nesil arsa yatırımı" anlayışıyla, dijital dönüşüm ve inovasyona sürekli yatırım yapan, aynı zamanda temel değerlerimiz ve sürdürülebilirlik ilkelerimizden taviz vermeyen, şirketimizin ve projelerimizin merkezine İNSANIMIZI yerleştirdiğimiz hikayemize başladık. En kısa tarifiyle Arsago bir "arsa yatırım" şirketidir.

O günden bugüne tamamladığımız onlarca projemizle dünyanın en müşteri merkezli şirketi olma vizyonumuzu yerine getirmenin ve bu yolda emin adımlarla yürümenin haklı onurunu yaşıyoruz.

Arsa Yatırımı - Arsago Ekip
Maslak Polaris Ofis

Vizyonumuz; Dünyanın en müşteri merkezli arsa şirketi olmak; insanların hayallerini gerçeğe dönüştürecek yatırım ve yeni yaşamı alanları keşfetmek.

c-g-k

Cüneyt GAZİ KOÇAK

Kurucu & CEO

Yeni Nesil Arsa Yatırımı

Misyonumuz: Müşterilerimize yeni nesil arsaları alırken en iyi hizmeti, seçimi, kaliteyi ve değeri sunmak; sürdürülebilirlik ilkelerimize ve temel değerlerimize sadık kalarak sürekli çalışmaktır.

_w_omer_arslan

Ömer F. ARSLAN

Kurucu & COO

Arsa Yatırımı - Arsago Şirket Hikayesi
Hayalinizdeki Yaşam ve Yatırım Fikri

Hayalinizdeki yaşam ve yatırım fırsatını sunuyoruz..

Ülkemizin ve toplumumuzun temel ihtiyaçlarını iyi bilen ve sürdürülebilirlik ilkesi kapsamında çözümler üreten Arsago, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek yatırım ve yeni yaşam alanlarını sizin için keşfeder. Arz ettiğimiz kentten uzak ıssız bir yere gitme fikri değildir. Aksine doğanın içinde ama hayatın dışında kalmayacağınız, hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz yaşam ve yatırım fikridir. Bu yüzden Arsago doğayla iç içe, müstakil evinin veya tiny house'unun bahçesinde katkısız meyve-sebze yetiştirme ve hayvanlarını besleme hayalini gerçeğe dönüştüren yüzlerce mutlu müşterinin haklı gururunu yaşamaktadır.

Yaşamaya hazır alanlar

Arsago "yeni nesil arsa" sloganıyla bütçenize uygun yaşam ve yatırım amaçlı hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek projeleri kaynaklarımızı tüketmeyecek, aksine geleceğe nefes aldıracak sosyal sorumluluk anlayışıyla, tüm projeleri altyapısı ve sosyal alanları hazır, yaşam veya yatırım amaçlı imarlı villa arsaları, yaşam bahçeleri ve daire getirili proje seçenekleriyle arz etmektedir.

Her proje bir orman

Arsago yalnızca bir yaşam ve yatırım fikri değildir. Arsago aynı zamanda geleceğimize nefes aldıracak, yarınlara umut olacak bir sosyal sorumluluk projesidir. Sürdürülebilirlik politikamız gereği siz yaşamınıza ve yarınınıza yatırım yaparken Arsago da sizin ve tüm Türkiye'nin geleceğine yatırım yapar. Her projenin teslim etkinliğinde birlikte fidan dikim töreni yapılarak projeye ait koru ve orman oluşturulur.

Sizin için her şey....

Arsago ailesi olarak sizden gelen tüm talepleri dinliyor ve değerlendiriyoruz. Gayrimenkul alırken veya satarken yanınızda olan Arsago geliştirdiği yeni hizmet ve ürünlerle sahip olduğunuz yaşam ve yatırım alanlarına değer katmaya devam ediyor. Mimari seçeneği olan projelerimizde tiny house, çelik villa, taş ev, betonarme gibi ürünleri de beğeninize uygun şartlarla sunuyoruz ve satış sonrası süreçlerde yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

Temel Değerlerimiz

Yaşamımızda bize yön veren gerek ilişkilerimizde gerek karar alırken veya sorunları çözerken bize rehberlik eden temel değerlerimizle onur duyuyoruz. Yolculuğumuzda tüm bu değerlerimizi müşterilerimizin yaşamasını önemsiyor ve mutlu oluyoruz.

  • Müşteri Odaklı Olma: Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları gözler, öngörür ve ona göre hareket ederiz.
  • Sürekli Gelişim: Yeniliklerden ve değişimden heyecan duyar, sürekli öğrenir, araştır, kendimizi ve yaptığımız işi sorgularız. Tecrübe eder ve vizyonumuzu geliştirir, yeniliğin ve değişimin öncüsü oluruz.
  • Tutku: İşimize heyecan ve azimle inanarak yaklaşır, çevremizi enerjimizle harekete geçirir, rol model oluruz.
  • Sürdürülebilirlik: Ekosistemi oluşturan zincirin devamlılığına inanır, bu amaçla ekosistemimizi ve doğal kaynakları korumak ve yaşan kalitemizi artırmak için sürekli çalışırız.

Arsago Instagram'da