Güzel Sürprizlerle Dolu

Mutlu Yıllar Dileriz!

HOŞ GELDİNİZ! Tüm Polaris çalışanlarına sağlıklı, huzurlu, mutlu ve bol kazançlı yepyeni bir yıl dileriz. Aşağıdaki sizin için hazırladığımız indirimler ve projeler hakkında kısa bilgilere ulaşabilir veya butona tıklayıp yatırım danışmanımızla iletişime geçebilir ama en güzel çat kapı bizi 17.katta ziyaret edebilirsiniz. 

Size Özel İndirimlerle

En Yeni Projelerimiz

Yeni Yıla Özel Fırsatlar

Sadece Polaris Plaza Çalışanlarına Özel Fırsatlarımız Devam Ediyor

0 gün 00 saat 00 dk 00 sn.
Sadece Size Özel %5 İndirimler

Bu Projelere Bayılacaksınız!

1

Tatli ve doğal yaşamını sevenler için

Köyüm Muğla Akyaka

"Tatil hiç bitmesin" diyeceğiniz, her anınızı size özel yaşam bahçenizde geçirmek isteyeceğiniz, ailenizle ve sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktireceğiniz, şehrin stresinden uzaklaşıp doğa ile baş başa kalacağınız, organik sebze ve meyve yetiştirebileceğiniz özlemini duyduğunuz o yaşama ilk adımı atacağınız ve birikimlerinizi yatırıma dönüştüreceğiniz Köyüm Muğla Akyaka projemizde satışlarda sona yaklaşıyoruz.

Daha fazlası
2

Yatırımını doğru yapmak isteyenler için

Balıkesir 3. Etap Villa Arsaları

Balıkesir Kepsut Gökköy ve Kepekler'den sonra en müstakil tapulu ve imarlı villa 3.etap projelerimiz Serçeören ve Yeşildağ size özel fırsatlarla başladı. 

Bölge mülkiyet yapısı, mevcut imar hakları, yol bağlantıları, ulaşım olanakları, gezilecek ve görülecek yerlere yakınlığı, doğal yaşam ve doğal güzellikleriyle yeni bir yaşam hayali kuran ya da yatırım yapmayı planlayan herkes için doğru bütçelerle eşsiz fırsatlar sunuyor.


Daha fazlası

3

Deniz Manzaralı İmarlı Müstakil Arsalar

Tekirdağ Villa Arsaları

Villa imarlı, müstakil tapulu muhteşem deniz manzarası ve konumuyla Tekirdağ Süleymanpaşa Villa Arsaları projesi şehre yakın yeni bir yaşam hayali kuran ya da yatırım yapmayı planlayan herkes için peşin ve taksitli harika seçenekler sunuyor. Ulaşımın fevkalade kolay olduğu, kıyısından hızlı tren hattının geçtiği proje 500 ila 720 metrekare parsellerden oluşuyor.

Daha fazlası

Arsago E-Bülten Üyeliği