NEDEN ARSA YATIRIMI?

Arsa, üretimi olmayan bir yatırım aracıdır.

Nüfusun sürekli artması ve kentleşme oranının yüksekliği; dolayısıyla arzın sabit, talebin sürekli artışta olması arsanın değerini her zaman arttırır.

Arsa, dalgalanma sürecinin en az görüldüğü yatırım aracıdır.

Döviz, altın, borsa, faiz gibi yatırım araçları yatırım sürecinde birçok risk ve dalgalanma barındırırken; arsa her zaman en güvenli yatırım aracıdır.

Arsa, hızlı ve kolay el değiştirebilen bir yatırım aracıdır.

Lokasyon, altyapı, imar durumu, projelere yakınlık gibi faktörlere göre değeri ve durumu değişebilen arsa; istenildiği zaman nakte çevrilebilir.

Arsa, küçük bütçelerle de yatırım yapılabilen bir araçtır.

Diğer yatırım araçlarında getiri için çok iyi teknik bilgi ve yüksek sermaye gerekirken; arsa yatırımında küçük bütçelerle de iyi getiriler sağlanabilir.

NEDEN ARSAGO?

Arsa yatırımı uzmanlık ister. Konuya hakim değilseniz lokasyon doğru olsa dahi yatırım yanlış olabilir. Ancak uzun yıllara dayanan tecrübesi ve yatırımda uzman kadrosuyla Arsago'dan hizmet alırsanız; hayalinizdeki arsaya en kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

Türkiye genelinde gelişime açık ve getiri potansiyeli yüksek olan bölgelerde; bilgi ve teknolojiyle, imar planı okuma ve öngörme kabiliyetimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Güvenilir Hizmet

Kurumsal yapısı ile tapu ve belediye nezdindeki süreçlerinizi sizin adınıza hızlandırır ve kolaylaştırır. Arsago'nun sunduğu güvenilir, şeffaf ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizler de hayallerinizi süsleyen arsalara sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Arsago sunmuş olduğu her hizmetinde yüksek müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak belirler. Bu bağlamda yapmış olduğu çalışmalar ile faaliyette bulunduğu yıllar boyunca birçok mutlu müşteri biriktirmeyi başarmıştır.

Yatırım Uzmanlığı

Uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve yatırımda uzman kadrosuyla Arsago’dan hizmet alırsanız; gelişime açık ve getiri potansiyeli yüksek olan bölgelerdeki arsalara en doğru zamanda, en problemsiz şekilde sahip olabilirsiniz.

Taksit İmkanı

Arsago’nun üretmiş ve satışa sunmuş olduğu tüm projelerinde; her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun alternatifler oluşturulabilmektedir. Yarın büyük kazanabilmeniz için; bugün faizsiz taksit imkanları da dahil olmak üzere küçük yatırımlar yapabilirsiniz.

© 2019 arsago Rule İstanbul